RECENZE

Všechny recenze jsou zveřejněny s výslovným souhlasem objednatelů. 

Dobrý den, pane Goryczka, ještě jednou bych Vám moc ráda poděkovala za hraní na naší svatbě. Byli jsme opravdu nadšení a moc jsme si to s Vámi užili, udělali jste nám tam skvělou atmosféru.S přáním všeho dobrého Marie T.

Svatba, Praha, Trojanův Mlýn


Krásny večer pán Goryczka, ešte raz by sme sa chceli vám a pánom z kapely spoločne s Honzom poďakovať za super zážitok. Moc sme si to užili a hostia z vás boli nadšení. Mali sme skvelé ohlasy, že ste program krásne doplnili. Snáď bude ešte v budúcnu príležitosť sa stretnúť. Majte sa krásne a želám mnoho úspechov. Lucia K. 

Svatba, Zámek Liblice

Vážený pane Goryczka, ještě jednou velmi děkuji za krásné odpoledne, prožité ve Vašem provedení lidové písně. Cimbál je moji srdeční záležitostí a splnili jste mě můj životní sen, to.j. mít takovou živou hudbu doma. Zvládli jste vystoupení v extrémním vedru obdivuhodně. Poděkujte ještě jednou všem kolegům.

                                                  Ve velké úctě k Vašemu umu, Jiřina Š.


                                             Rodinná oslava kulatých narozenin, Bechlín